Energie pro domácnosti ┇ PLUS

Nejvýhodnější plyn a elektřina pro české domácnosti od Bohemia Energy.

JEDINEČNÁ PRODUKTOVÁ ŘADA PLUS

 

produktová řada PLUS od Bohemia Energy, která přichází na trh od 1. 3. 2018 s garantovanými nejnižšími cenami na trhu, navazuje na úspěšnou produktovou řadu JUBILEUM+. 

 

Plyn i elektřina PLUS jsou nabízeny na pozvání výhradně formou prodeje po telefonu v rámci služby Bohemia Direct. Uzavření kupní smlouvy je písemné v pohodlí domova. Smlouvu Vám přivezeme až domů nebo na pracoviště a po podpisu odvezeme zpět. Celý přechod zařídíme za Vás, nemusíte ani jednat se svým stávajícím dodavatelem.

 

Zájemcům o tento produkt přináší produktová řada PLUS jedinečnou kombinaci nejvyšší úspory na silové energii u elektřiny i plynu na českém trhu s volitelnými prémiovými službami pojištění domácnosti od pojišťovny AXA.

ELEKTŘINA ZA 899 Kč/MWh
JEDNA CENA 24 HODIN DENNĚ


Elektřinu máte u nás za jednu sazbu po celý den, vysoký tarif jsme u elektřiny z produktové řady PLUS zrušili, a tak 899 Kč/MWh (1 087,790 Kč/MWh včetně DPH) budete platit opravdu po celý den. Vařte, perte, řežte, žehlete, kdy to Vám vyhovuje. Na měsíční paušál můžete u elektřiny PLUS v prvním roce zapomenout.

Víte, že průměrná cena elektřiny na českém trhu činí 1463 Kč/MWh včetně DPH? Tušíte, že nejdražší nabízená elektřina stojí včetně DPH 1796 Kč/MWh? Máte zdání o kolik víc platíte za elektřinu, než je našich 1087,79 Kč/MWh (vč. DPH)? Pokud ne, podívejte se na svůj aktuální ceník, nebo poslední vyúčtování a zavolejte nám, nemáte-li žádný dobrý důvod platit za stejnou elektřinu o tolik víc!

PLYN ZA 496 Kč/MWh

 

Za plyn u nás k 1.3. 2018 opravdu zaplatíte jen 496 Kč/MWh (včetně DPH 600,16 Kč/MWh) na měsíční paušál můžete i u plynu v prvním roce zapomenout.

Víte, že průměrná cena plynu na českém trhu činí 962 Kč/MWh včetně DPH? Tušíte, že nejdražší nabízený plyn stojí včetně DPH 1270 Kč/MWh? Máte zdání o kolik víc platíte za plyn, než je našich 600 Kč/MWh (vč. DPH)? Pokud ne, podívejte se na svůj aktuální ceník, nebo poslední vyúčtování a zavolejte nám, nemáte-li žádný dobrý důvod platit za stejný plyn o tolik víc!*

 

Po uplynutí 12 měsíců, po které máte zajištěně zvýhodněné ceny produktů PLUS, nebo kdykoli jindy se můžete rozhodnout pro kterýkoli produkt z nabídky Bohemia Energy, rádi Vám s tím poradíme. A pokud na to zapomenete? Nic se neděje bez plynu ani elektřiny nezůstanete, budeme Vám jej i nadále dodávat a to za ceny odvozené od aktuálních cen na energetické burze. Přechod na nový produkt není nijak zpoplatněn, nemáte žádný závazek ani žádnou smluvní pokutu - máte naprostou svobodu volby.
 

Ceníky budeme průběžně upravovat tak, abychom udrželi nejnižší cenu na trhu po celou dobu dostupnosti tarifu PLUS, kterou plánujeme nabízet do konce roku 2020. Aktuální ceníky plynu i elektřiny si můžete stáhnout na konci této stránky.

* jak jsme na to přišli? Je to jednoduhé a můžete si to snadno zkontrolovat. Stačí se podívat se na libovolný férový srovnávač cen plynu a elektřiny. Ty nepoctivé poznáte tak, že tam náš produkt (PLUS od Bohemia Energy) není uveden. Garantujeme, že náš produkt bude uveden jako první nejlevnější aktuální produkt. Aktuální nejnižší, nejvyšší a průměrné ceny jsme našli na srovnávači http://kalkulator.tzb-info.cz při zadání průměrných ročních spotřeb na českém trhu.

SLEVU DÁVÁME OPRAVDU ZADARMO

 

Nejnižší cena energií není doprovázena žádnými kompromisy, nepožadujeme od Vás žádný závazek. Smlouva je uzavírána na dobu neurčitou, při případném odchodu od nás neplatíte žádnou pokutu. Přesto Vám naše nejnižší ceny garantujeme po celý první rok, a to nikoli od podpisu smlouvy, ale od okamžiku zahájení dodávky energií!

Veškerou péči o zákazníky a služby zákazníkům máte s produktovou řadou PLUS zdarma.

ASISTENČNÍ SLUŽBY OD AXA POJIŠŤOVNY

 

Již od 8 korun měsíčně se můžete jako zákazník s tarifem PLUS pojistit proti běžným poruchám v domácnosti. Zlomený klíč, rozbité okno, porucha na střeše či instalaci? Žádný strach zaplatíme cestu opraváře i jeho práci až do výše 2 500 Kč a k tomu navíc 500 Kč za materiál na opravu.

A TO VŠECHNO BEZ ZÁVAZKU

 

Věříme si. Naše ceny i kvalita služeb jsou na takové úrovni, že se Vám od nás nebude chtít odcházet. Ani letos, ani příští rok, ani za deset let. Když však budete chtít, či potřebovat od nás odejít, bude to jednoduché, okamžitě a bez jakékoli pokuty.​

GARANCE
NEJNIŽŠÍ CENY DO
31.12.2020

ZARUČENĚBEZ ZÁVAZKU

CENÍKY A SMLUVNÍ DOKUMENTY KE STAŽENÍ

 

Aktuální ceníky elektřiny PLUS

 

 

Aktuální ceníky plynu PLUS

 

 

Další smluvní dokumenty Bohemia Energy

 

 

Informace e ochraně osobních údajů u BOHEMIA ENERGY Entity s.r.o.

 

738 000 111

ZAVOLEJTE NÁM JEŠTĚ DNES

 

a za pár týdnů (obvykle 1-4 měsíce, nebo podle délky Vašeho závazku, ke stávajícímu dodavateli) můžete začít šetřit.

 

Všechno bude jednodušší, když si předem připravíte své stávající smlouvy na plyn i elektřinu, a to nejen pro svou domácnost, ale i chatu či provozovnu. 

Button

Tento produkt již nenabízíme, jistě si ale vyberete z stejně výhodný z naší aktuální nabídky. Zákazníci s dříve uzavřenými smlouvami jej samozřejmě v souladu s uzavřenou smlouvou obdrží, své slovo vždy držíme.

 

Víte, že ceny energií si můžete ověřit na nezávislém cenovém kalkulátoru Energetického regulačního úřadu (ERÚ) zde: http://kalkulator.eru.cz/, nebo na stránkách TZB Info zde: http://kalkulator.tzb-info.cz/?

JEN 15 MINUT STAČÍ NA UZAVŘENÍ VAŠÍ NOVÉ SMLOUVY

 

Změna dodavatele plynu či elektřiny nebyla nikdy tak jednoduchá, jako nyní. S naší službou Bohemia Direct vyřešíte vše po telefonu, k uzavření smlouvy stačí obvykle jen 15 minut. Smlouvu k podpisu Vám doručíme domů, do práce či na chatu kurýrem a vše ostatní zařídíme za Vás. Zdarma.