JUBILEUM+

Nejvýhodnější plyn a elektřina pro české domácnosti od Bohemia Energy.

JEDINEČNÁ PRODUKTOVÁ ŘADA JUBILEUM+

 

produktová řada JUBILEUM+ od Bohemia Energy, která přichází od 1. 1. 2017 s novými výhodnými cenami, navazuje na úspěšnou produktovou řadu JUBILEUM. 

 

Plyn a elektřina JUBILEUM+ je nabízena na pozvání výhradně formou prodeje po telefonu v rámci služby Bohemia Direct.

 

Zájemcům o tento produkt přináší jedinečnou kombinaci výrazné úspory na silové energii u elektřiny i plynu s prémiovými službami.

ELEKTŘINA ZA 950 Kč/MWh 24 HODIN DENNĚ

 

Elektřinu máte u nás za jednu sazbu po celý den, vysoký tarif jsme u Jubilea+ zrušili, a tak 950 Kč/MWh (1 149,50 Kč/MWh včetně DPH) budete platit opravdu po celý den. Vařte, perte, řežte, žehlete, kdy to Vám vyhovuje.

 

PLYN JIŽ OD 655 Kč/MWh

 

Za plyn u nás opravdu zaplatíte již od 655 Kč/MWh (včetně DPH 792,55 Kč/MWh) na distribučním území E.On a od 699 Kč/MWh (t.j.845,79 Kč/MWh včetně DPH) na ostatních distribučních územích.
 

Tuto cenu garantujeme do konce roku 2018, pokud tedy do té doby opět nezlevníme.


Ceníky plynu i elektřiny si můžete stáhnout na konci této stránky.

 

SLEVU DÁVÁME ZADARMO

 

Nízká cena energií není doprovázena žádnými kompromisy na straně zákaznického komfortu či benefitů. 

 

Naše ceny

 

Veškerou péči o zákazníky a služby zákazníkům máte s JUBILEEM+ zdarma, zavolejte nám kdykoli potřebujete, jsme tu pro Vás zdarma, za papírovou fakturu s JUBILEEM+ nemusíte platit.​

ASISTENČNÍ SLUŽBA OD AXA POJIŠŤOVNY

 

Jen za 8 korun měsíčně se můžete jako zákazník s tarifem Jubileum+ pojistit proti běžným poruchám v domácnosti. Zlomený klíč, rozbité okno, porucha na střeše či instalaci? Žádný strach zaplatíme cestu opraváře i jeho práci až do výše 2 500 Kč a k tomu navíc 500 Kč za materiál na opravu.

A TO VŠECHNO BEZ ZÁVAZKU

 

Věříme si. Naše ceny i kvalita služeb jsou na takové úrovni, že se Vám od nás nebude chtít odcházet. Ani letos, ani příští rok, ani za deset let. Když však budete chtít, či potřebovat od nás odejít, bude to jednoduché, okamžitě a bez jakékoli pokuty.

 

Pokud, ale na závazku trváte, a vázat se Vám nevadí, máme nabídku i pro Vás. Dodatečnou slevu ve výši 1% za jakýkoli závazek, na rok či na dva.

738 000 111

ZAVOLEJTE NÁM ZDARMA JEŠTĚ DNES

 

a za pár týdnů (obvykle 1-4 měsíce, nebo podle délky Vašeho závazku, ke stávajícímu dodavateli) můžete začít šetřit.

 

Všechno bude jednodušší, když si předem připravíte své stávající smlouvy na plyn i elektřinu, a to nejen pro svou domácnost, ale i chatu či provozovnu. 

JEN 15 MINUT STAČÍ NA UZAVŘENÍ VAŠÍ NOVÉ SMLOUVY

 

Změna dodavatele plynu či elektřiny nebyla nikdy tak jednoduchá, jako nyní. S naší službou Bohemia Direct vyřešíte vše po telefonu, k uzavření smlouvy stačí obvykle jen 15 minut. Smlouvu k podpisu Vám doručíme domů, do práce či na chatu kurýrem a vše ostatní zařídíme za Vás. Zdarma.

 
Button

Tento produkt již nenabízíme, jistě si ale vyberete z stejně výhodný z naší aktuální nabídky. Zákazníci s dříve uzavřenými smlouvami jej samozřejmě v souladu s uzavřenou smlouvou obdrží, své slovo vždy držíme.

Víte, že ceny energií si můžete ověřit na cenovém kalkulátoru Energetického regulačního úřadu (ERÚ) zde: http://kalkulator.eru.cz/, nebo na stránkách TZB Info zde: http://kalkulator.tzb-info.cz/?