PLUS

Nejvýhodnější plyn a elektřina pro české domácnosti od Bohemia Energy.

ENERGIE PLUS od 1. 3. 2019,

ENERGIE S GARANCÍ CENY BEZ ZÁVAZKU

Tento produkt již nenabízíme, jistě si ale vyberete z stejně výhodný z naší aktuální nabídky. Zákazníci s dříve uzavřenými smlouvami jej samozřejmě v souladu s uzavřenou smlouvou obdrží, své slovo vždy držíme.

od 1. 3. 2019 pro Vás máme novou podobu produktové řady PLUS. Potřebujeme sice ještě trochu času na aktualizaci produktových informací, již teď si ale můžete alespoň prohlédnout aktuální ceníky a dokumenty. Pro ostatní informace volejte + 420 - 738 000 111, naši telefonní obchodníci Vám rádi pomohou začít co nejdříve šetřit za energie s Bohemia Energy.

 

Garantovaná bezkonkurenčně nízká cena se smlouvou na dobu neurčitou:

Plyn PLUS: 650 Kč bez DPH, tj. 768, 50 Kč s DPH za MWh + 0,00 Kč stálý plat ("měsíční paušál")

Elektřina PLUS: 1 210 Kč bez DPH, tj. 1 464,50 Kč s DPH za MWH + 0,00 Kč stálý plat ("měsíční paušál")


​Elektřina i plyn z produktové řady PLUS, jsou tím nejlepším pro každého, kdo hledá kvalitní službu za nejlepší cenu,  každému zákazníkovi, který zvolí elektřinu, či plyn z této produktové řady

 „Garantujeme, že v době Vašeho připojení, nastane-li kdykoli od dnešního dne do 31. 12. 2021, bude cena produktu PLUS pro prvních 12 měsíců dodávky nižší, než cena libovolného aktuálního srovnatelného veřejně nabízeného produktu ČEZ, Innogy, Eon, PRE, PP a většiny ostatních dodavatelů, kterou budete moci najít na nezávislém srovnávači TZB Info, nebo Energetického regulačního úřadu″.

 

To znamená, že i v případě zahájení dodávky plynu či elektřiny až k 31.12.2021 budete mít nejvýhodnější cenu energií dle této garance až do konce roku 2022!

A tady jsou všechny naše dokumenty, obchodní podmínky, vzor smlouvy i ceníky. Nic netajíme:

BEZ ZÁVAZKU

CENOVÁ GARANCE

Hledáte informace o našich předchozích produktech a nabídkách? Právě je přesouváme do archivu, než tam budou najdete je zde: 

Pohlednicová kampaň PLUS 2018

Naše nové produkty se již brzy objeví v některých on-line kalkulátorech, může to ale pár dní trvat. Doporučujeme nezávislý kalkulátor TZB-info (stačí klepnout na obrázek pod tímto odstavcem), nebo stáhnout ceníky a počítat. Mějte na paměti, že většina komerčních srovnávačů, které Vám umožní rovnou uzavřít smlouvu, mají za lubem úplně něco úplně jiného, než vy a tak se nedivte, že tam na naší nabídku nenarazíte. Elektřina a plyn z produktové řady PLUS jsou, jednoduše řečeno, levnější, než se jim hodí do krámu. 

kalkulator_250x250.jpg