O nás

Víme co děláme a děláme to dobře.

Bohemia Direct Marketing a.s. je mladá společnost s dlouholetou tradicí v prodeji a péči o zákazníky na dálku - po telefonu, e-mailem, korespondenčně, prostřednictvím SMS zpráv, internetového chatu, či chytrých aplikací. Vznikla v roce 2015 odštěpením z mateřské společnosti Contacc SE a poté se stala součástí skupiny Bohemia Energy, pro kterou zajišťuje prodej energií, plynu a elektřiny.

 

Bohemia Direct Marketing a.s. disponuje unikátním know-how v oboru, špičkovou technologií a zázemím kvalitních odborníků v oblasti managementu, řízení, provozu a vývoje informačních technologií, náboru, rozvoje a řízení lidských zdrojů, řízení jakosti, tréninku a školení zaměstnanců.

 

Bohemia Direct Marketing a.s. od zakládající společnosti převzala certfikovaný systém řízení společnosti, který se skládá ze systému řízení kvality dle ISO 9001:2009, systému řízení bezpečnosti informací dle ISO/IEC 27001systému environmentálního managementu dle ISO 14001 a systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001.

 

 Integrovaný systém řízení je ve společnosti udržován od roku 2011. Certifikačním orgánem je EURO CERT Group.